Dárkový poukaz

Dětská masáž
a 30 minut wellness zdarma

Lehká masáž, která omlazuje buňky dětského těla. Pomáhá při rychlém růstu a prevenci letargie a svalové atrofie. Převážně se jedná o relaxační masáž, která napomáhá hlubokému spánku a předchází časným onemocněním svalové atrofie u dětí.

60 minut: 1099 Kč
Luxusní masáž

O masáži

Každé dítě, bez ohledu na věk, by mělo být pravidelně masírováno. Masážní praxe může sloužit k opětovnému potvrzení úzkého pouta s našimi dětmi a zprostředkovat uklidňující pocit bezpečí a důvěry. Hmat je prvním smyslem, který se u lidí vyvíjí. Je nezbytný pro naše zdraví a pohodu. Je známo, že děti neprospívají bez dostatečného množství fyzického kontaktu.

Dospělí mohou také upadnout do deprese a onemocnět, pokud jsou izolováni od těchto nejzákladnějších lidských potřeb. Děti, které se naučí zdravému pohledu na dotek a jejich pečovatelé jim poskytují pozitivní hmatové zkušenosti, s větší pravděpodobností vyrostou v dospělé osoby se zdravým sebevědomím, smyslem pro přiměřené hranice a dlouhotrvajícími intimními vztahy.

Masáž je pro děti skvělým odbouráváním stresu. Malé dítě nastupující do školy, které nezná oblast nebo děti ve třídě, zažije stres. Rodinná nemoc nebo finanční problémy, rozvod a dokonce i dovolená mohou způsobit emoční napětí. Děti jsou po masáži šťastnější a mají lepší náladu. Jsou uvolněnější, klidnější a často při masáži usnou.

Masér na tělo aplikuje jemný klouzavý tah, ale jak dítě roste, může být masáž sofistikovanější, aby zahrnovala práci na chodidlech, prstech a použití rozsáhlejších typů tahů a technik. Masáž podporuje pocit pohodlí u vašeho dítěte a snižuje jeho náchylnost ke kolikám. Také lépe spí, méně často je hyperaktivní a má lepší hodnocení chování. U dospívajících, kteří bojují s růstovými bolestmi dospívání, masáž pomáhá zmírnit úzkost tím, že vytváří stav relaxace. Podpůrný vztah s masážním terapeutem, který jim poskytuje bezpečný, bezpodmínečný dotek, může také zvýšit jejich pocity sebepřijetí a sebevědomí během těchto let zkoušení.

Prospěšnost dětské masáže

 • Masáž snižuje hladinu stresového hormonu.
 • Celkově zlepšuje fyzickou i psychickou kondici u dětí, snižuje stavy úzkosti.

Masážní terapie přirozeně posiluje imunitní systém. To má obrovský dopad na výhody masáže pro udržení zdraví lidí.Masáž se ukázala účinná při psychických problémech a problémech s chováním. Děti s poruchou pozornosti s hyperaktivitou (ADHD) vykazují méně hyperaktivity a více klidu při plnění úkolů a obecně jsou šťastnější s pravidelnými masážemi. Adolescenti netrpí tolik na deprese a úzkost.Dotek je nezbytný pro vývoj dítěte, jeho pocit pohody a dobré zdraví. Děti sahají po doteku stejně přirozeně jako po jídle a vodě.

Psychologické výhody dětské masáže

Masáž těla může být pro děti zdravá. Úspěšně odstraňuje stres ze zkoušek. Dokonce oživuje některé mozkové buňky!

Mezi výhody dětské masáže patří:

 • posílení imunitního systému dětí
 • relaxace
 • uvolnění napjatých/namáhaných svalů
 • snížení bolesti hlavy
 • působí proti úzkosti
 • proti nespavosti
 • působí antidepresivně

Dětská masáž pomáhá také při poruchách pozornosti s hyperaktivitou: zlepšuje koncentraci, rovnováhu a flexibilitu.

Fyzické výhody dětské masáže

 • pomáhá při namožení a podvrtnutí
 • snížení zranění
 • snížení bolesti a zánětu
 • léčba sportovních úrazůTranslate »