Dárkový poukaz

Luxusní masáž
a 30 minut wellness zdarma

Masáž je směsí starověkého a moderního masážního umění. Relaxační, omlazující, léčebná masáž. Této masáži se říká masáž králů, která přispívá k hluboké relaxaci a regeneraci svalových buněk.

90 minut: 2099 Kč
Masáž zad a šije praha 4

O masáži

Hledáte chvilku na odpočinek nebo na načerpání nových sil? Máte unavené a bolavé svaly, které byste chtěli vrátit do uvolněnějšího stavu? Nabízíme luxusní masáže. Bez ohledu na vaši potřebu vám pomůžeme cítit se tak, jak se cítit chcete. Určitě si hned zarezervujte a vydejte se na cestu ke šťastnějšímu a zdravějšímu já!

Tento celotělový wellness zážitek pomůže při úlevě od stresu, podpoře imunity a autoimunitní rovnováze. Shon každodenního života může způsobit nerovnováhu systému a zdraví vašeho těla. Čtyři konstanty, které nejčastěji narušují tyto nerovnováhy, jsou stres, zánět, toxicita a nervový systém. Tato masáž funguje na obnovení homeostázy, aby naše tělo fungovalo na optimální úrovni, a to aplikací olejů podél energetických meridiánů a viscerálních kontaktních bodů na zádech. Tlak je prováděn na konkrétní oblasti zad, krku a chodidel a poté provedeme lehkou dotykovou masážní techniku. Pomáha při syndromu neklidných nohou, únava, horečka, nevolnost, dýchací potíže, výrony, namožení, kandida a další.Translate »