Dárkový poukaz

Co dát k narozeninám

Originální Dárky pro ženy . elegantní Dárky pro ženy , poukaz na masáž , Dárek pro ženu , dárek pro muže

Co dát k narozeninám ?

Jednou z nejlepších příležitostí, jak dát dárky přátelům, rodině a příbuzným, je dárek k narozeninám. Dávání dárků není jen o jejich materiální hodnotě, ale především o jejich morální hodnotě. V tomto článku se dozvíme více o důležitosti darování skutečně hodnotného dárku.

 

Někteří z nás zanedbávají důležitost daru ve svém životě a ve vztazích s druhými, což tyto vztahy ovlivňuje, protože se vyznačují chladem a suchopárností. Dar proto dává vztahům život a šíří v nich pojmy lásky a uznání. . Zjistili jsme, že od starověku a v průběhu věků všechna náboženství, zvyky a tradice vyžadovaly vedení mezi všemi třídami, takže dar je pro krále i pro obyčejné lidi. V závislosti na jejich účelu měly dárky mezi králi upevnit mír nebo spojenectví a mezi obyčejnými lidmi bylo uznání, láska a hledání náklonnosti.

 

Účinek dárky na osobu

Pocit štěstí: Studie provedená Michaelem Nortonem, profesorem na Harvard Business School v roce 2008, a jeho kolegy ukázala, že dávání dárků jiné osobě zvyšuje pocity štěstí účastníků více, než kdyby cenu dárku utratili za sebe. Expertka na štěstí Sonja Lyubomirsky, profesorka psychologie na Kalifornské univerzitě v Riverside, zaznamenala podobné výsledky, když požádala lidi, aby dělali pět skutků laskavosti každý týden po dobu šesti týdnů. Tyto dobré pocity se odrážely v biologii lidí. Ve studii z roku 2006 Jorge Moll a jeho kolegové z National Institutes of Health zjistili, že když lidé dávají dary na charitu, aktivuje to oblast mozku související s potěšením, družností a důvěrou, což vytváří efekt teplé záře. Vědci se také domnívají, že altruistické chování uvolňuje v mysli endorfiny a vytváří pozitivní vjem známý jako „pomocník vysoko

 

Prospěšné zdraví:

Rozsáhlá část výzkumů spojila různé formy dávání, včetně dárků, s lepším lidským zdravím, a to i mezi nemocnými a starými lidmi. Stephen Post, profesor preventivní medicíny na Stony Brook University, v knize napsal, že bylo prokázáno, že dávání druhým zvyšuje zdravotní přínosy pro osoby s chronickými nemocemi, včetně HIV a roztroušené sklerózy. Vědci se domnívají, že jedním z důvodů, proč může uklidnění zlepšit fyzické zdraví a dlouhověkost, je to, že podporuje snížení stresu souvisejícího s řadou zdravotních problémů. Ve studii z roku 2006, kterou provedly Rachel Bevery z Johns Hopkins University a Kathleen Lawler z University of Tennessee, lidé, kteří dávali dárky a sociální podporu druhým, měli nižší krevní tlak než ostatní, kteří to nedělali, což prokazuje přímý fyziologický přínos pro ty, kteří dávají.

 

Spolupráce a sociální propojení:

Když dáváte, pravděpodobně posílíte své spojení s ostatními. Mnoho studií, včetně sociologů Brenta Simpsona a Roba Wheelera, naznačovalo, že když přemýšlíte o způsobech, jak dávat dárky druhým, je pravděpodobnější, že být odměněni ostatními . Navíc, když dáváme dárky druhým, dáváme jim nejen pocit, že jsou nám bližší, ale také se cítíme blíž k nim. „Laskavost a štědrost vás vedou k tomu, abyste ostatní vnímali pozitivněji a dobročinněji,“ píše Ljubomir Skiy ve své knize The How of Happiness, a to „zvyšuje pocit vzájemné závislosti a spolupráce ve vaší komunitě

 

Dárky vzbuzují vděčnost:

Ať už dar dáváte nebo jej dostáváte, tento dar ve vás může vyvolat pocity vděčnosti a může to být také způsob, jak vyjádřit vděčnost nebo upevnit vděčnost obdarovaného. Výzkum ukázal, že vděčnost je nedílnou součástí štěstí, zdraví a sociálních vztahů. Rozvíjení vděčnosti v každodenním životě je jedním z klíčů ke štěstí. Když vyjadřujete svou vděčnost slovy nebo dárky, podporujete nejen pozitivitu, ale také spojení s ostatními, napsala. “A v tomto procesu posilujete jejich laskavost a vaše vzájemné pouto.”

 

 

Když dáváme, nepodporujeme pouze bezprostředního příjemce dárky. Podporujeme také dominový efekt pro ostatní v naší komunitě. Ať už tedy o svátcích kupujete dárky nebo dokonce věnujete svůj čas nebo věnujete peníze na charitu, vaše darování je mnohem víc než jen příležitostná práce. Může vás podpořit při budování silných sociálních vazeb a dokonce spustit řetězec štědrosti prostřednictvím vaší komunity. A nebuďte překvapeni, když zjistíte, že při tom dostáváte pořádnou dávku štěstí

 

 

Rady při výběru dárků

 

Existuje mnoho věcí, kterými se lze řídit při výběru dárku, abyste věděli, jak vybrat kromě toho, aby byl správný a výjimečný, aby obdarovaný cítil jeho hodnotu, a mezi tyto věci patří:

 

Výběr dárku, o který má dotyčná osoba zájem: Někdy může být člověk zmatený ohledně dárku, který se chystá dát, takže v tomto případě je nejlepší udělat si seznam obsahující věci, které dotyčného zajímají, a pak vyberte si jednu z těchto věcí, protože to bude určitě zajímavé.Dárky, které se budou člověku líbit.

 

Poskytování nového zážitku:

Opakované dárky mohou být někdy nudné, ale jsou některé dárky, které v sobě nesou velké potěšení, což je dar založený na zážitku, ve kterém člověk dává člověku nový zážitek tím, že ho vezme, aby se podíval na nový zážitek. Filmem, nebo dokonce tím, že je někam pozvete, aby vyzkoušeli něco nového, jako jsou dobrodružství a jídlo. Tento typ dárku způsobuje, že se člověk cítí šťastnější a že je předmětem velké pozornosti, protože mu umožňuje dělat nové a jedinečné věci, které nemusí být schopen udělat jindy.

 

Výběr zábavného balení:

Jednou ze speciálních věcí, které člověk může udělat, když něco daruje, je udělat obal jedinečným, aby se proces otevírání dárku stal příjemným procesem, díky kterému se člověk cítí velmi šťastný, protože zvyšuje hodnotu. Daru a má větší dopad.

 

 

Požádejte své blízké o radu:

Pokud je člověk zmatený ve věcech, které by chtěl mít, jednou z nejlepších věcí, které lze v tomto případě udělat, je zeptat se někoho blízkého na věci, které by rád

 

získal a získat, což mu celou věc zpřehlední a usnadní.Výběrový proces a nakonec povede i ke spokojenosti a štěstí člověka.

 

Vědět, co potřebuje:

Jedním z nejlepších dárků, které lidé dávají, jsou dárky, které potřebují. Protože mu to ušetří proces hledání a nákupu samotného, kromě toho, že existují věci, o kterých dotyčný možná neví, že je potřebuje, ale které mu mohou pomoci dokončit jeho úkoly efektivněji, jako je např. Milovník malování krabice barev obsahující všechny odstíny, a tak už nebude muset Barvy neustále míchat, což mu ušetří mnoho kroků a usnadní proces zvládnutí kresby.

 

– Splnění jeho požadavku:

Pokud se dotyčný zmínil, že něco chce, nejlepší, co mu může být nabídnuto, je totéž, co požadoval, a to z důvodu jistoty, že se mu tato věc bude líbit, protože o to dříve požádal. Navíc ke splnění jeho požadavku, díky kterému se bude cítit šťastným, zvláště pokud je to Potřebuje tuto věc a je součástí naplnění jeho potřeb, což pro něj bude tím nejlepším dárkem.

 

 

dárek k narozeninám  je jedním ze způsobů, které pronikají do srdcí a nejvíce je ovlivňují Působení dárků na ženu se neliší od působení na muže, i když každý z nich má své složení, ale dar působí jinak na každém člověku, ať už je to muž nebo žena, protože jsou materialističtí lidé, kterým je to jedno.S citem a proto chtějí vždy drahé dárky, takže pro ně je dárek pouze materiální hodnotou, a proto je najdete šťastné, kdykoli cena dárku se zvyšuje. Co se týče lidí, kterým záleží na citech, dárek pro ně bude ve smyslu, ne v hodnotě, takže je po předání velmi potěší. Mají dárek, ať je jakýkoli

 

 

Zpět na přehled článků
Translate »