Blog ze světa masáží

Masáž ramen a lopatek

Jak se zbavit bolesti v ramenou

Pravidelná a odborná masáž lopatek vám postupně umožní cítit méně bolesti a dokonce vám pomůže uvolnit se a zbavit se ztuhlosti a napětí v hrudní oblasti zad.

Terapeutická masáž

Význam terapeutické masážé a léčba onemocnění

Terapeutická masáž je jednou z nejlepších léčebných metod, ke které se lidé uchylují, aby se zbavili bolestí zad, šije, zubů nebo menstruačních bolestí.

Podpora pro benefiční cestovatelský festival

Podpora pro benefiční cestovatelský festival

Orange Spa podpořilo benefiční cestovatelský festival v Brandýse nad Labem a věnovalo do tomboly dva vouchery na relaxační hodinovou masáž včetně 30 minutového wellness.

Masáž

Terapeutická masáž a její výhody

Správná technika terapeutické masáže účinně a efektivně řeší bolesti hlavy, zad a přilehlých tkání. Uzdravuje tělo i mysl a léčí poruchy pohybového aparátu (krk, šíje, bedra, lopatky).

Celulitida

Celulitida: Jaká je její příčina a jak se jí zbavit

Celulitida, ďolíčky, pomerančová kůže. Ačkoliv je brána jako něco negativního a nežádoucího, jedná se o normální a přirozený jev, který postihuje většinu žen.

Bolest zad

Bolesti zad (druhy a příčiny)

Bolest zad během života postihne zhruba 80 % lidí, přičemž u 10 % z nich se bolesti vyvinou do chronické podoby. Jaké druhy bolesti zad existují, co je způsobuje, jak jim předcházet a jak se jich zbavit?

Krční páteř

Co pomůže na bolest v ramenou a krční páteři

Hloubková masáž krku je speciální masážní technika, působící na hluboké svaly krku a je vykonávána pouze maséry s osvědčením.

Zdravé masáže

Které masáže jsou pro zdraví nejlepší

Masáže se praktikují tisíce let! Masáží je mnoho druhů a dnes si můžete vybrat z přibližně 80. metod s nejrůznějšími pohyby a technikami.

Prospěšnost masáže

O prospěšnosti masáží pro tělo i psychiku

Masáž odstraňuje únavu, svalové napětí, zmírňuje bolesti kloubů a hlavy, uvolňuje psychický stres, zlepšuje duševní pohodu a celkovou regeneraci organismu.

Translate »