Blog ze světa masáží

Benefiční festival

Podpora pro benefiční cestovatelský festival

Orange Spa podpořilo benefiční cestovatelský festival v Brandýse nad Labem a věnovalo do tomboly dva vouchery na relaxační hodinovou masáž včetně 30 minutového wellness.

Zobrazit více

Masáž

Terapeutická masáž a její výhody

Správná technika terapeutické masáže účinně a efektivně řeší bolesti hlavy, zad a přilehlých tkání. Uzdravuje tělo i mysl a léčí poruchy pohybového aparátu (krk, šíje, bedra, lopatky).

Zobrazit více

Celulitida

Celulitida: Jaká je její příčina a jak se jí zbavit

Celulitida, ďolíčky, pomerančová kůže. Ačkoliv je brána jako něco negativního a nežádoucího, jedná se o normální a přirozený jev, který postihuje většinu žen.

Zobrazit více

Bolest zad

Bolesti zad (druhy a příčiny)

Bolest zad během života postihne zhruba 80 % lidí, přičemž u 10 % z nich se bolesti vyvinou do chronické podoby. Jaké druhy bolesti zad existují, co je způsobuje, jak jim předcházet a jak se jich zbavit?

Zobrazit více

Krční páteř

Co pomůže na bolest v ramenou a krční páteři

Hloubková masáž krku je speciální masážní technika, působící na hluboké svaly krku a je vykonávána pouze maséry s osvědčením.

Zobrazit více

Zdravé masáže

Které masáže jsou pro zdraví nejlepší

Masáže se praktikují tisíce let! Masáží je mnoho druhů a dnes si můžete vybrat z přibližně 80. metod s nejrůznějšími pohyby a technikami.

Zobrazit více

Prospěšnost masáže

O prospěšnosti masáží pro tělo i psychiku

Masáž odstraňuje únavu, svalové napětí, zmírňuje bolesti kloubů a hlavy, uvolňuje psychický stres, zlepšuje duševní pohodu a celkovou regeneraci organismu.

Zobrazit více

Translate »