Dárkový poukaz

Kleopatřina masáž

Objevte tajemství krásy a mladí královny Kleopatry. Odhalte tajemství starověkého Egypta a nechte hýčkat. Pouze u nás zažijete kouzlo egyptské receptury na vlastní kůži. Součástí masáže je ovocný peeling celého těla, pleťová maska i tradiční zábal.

Vhodné jako dárek pro ženy

120 minut
2 499 Kč

Co vás na masáži čeká

 • Peeling s kokosem a velbloudím mlékem celého těla, který stimuluje a revitalizuje celou pokožku vašeho těla, včetně odstranění suché a hrubé kůže z chodidel.
 • Dále je na řadě pleťová maska ( zlatá vyhlazující nebo maska z velbloudího mléka pro vyživení a dokonalou hebkost pokožky obličeje).
 • Poté vás čeká příjemný zábal celého těla ve stylu egyptské mumie.
 • Po zábalu vás čeká 30 minut v sauně, páře nebo vířivce s jedním nealko nápojem.
 • Na závěr vás čeká 60 minut olejová masáž dle vašeho výběru, která zakončí celou proceduru.

Proč je velbloudí mléko dobré

Není náhoda, že je odedávna doporučováno pro zdraví i půvab. Mléko totiž dělá z žen bohyně krásy. To věděla už Kleopatra a vy si to můžete ověřit také.

Egyptská královna Kleopatra se mimo jiné proslavila tím, jak o sebe pečovala. Zkrášlující koupele ve velbloudím mléce pokládala za samozřejmost, stejně jako to, že měla vždy hebkou a jemnou pokožku.

Málokdo má doma k dispozici velblouda, natož jeho mléko, byť by to bylo určitě skvělé, jelikož obsahuje mnohem víc vitaminů než to kravské a s jeho pomocí se dá zatočit s vráskami. Ale pro zkrášlovací rituály se hodí v podstatě všechna mléka.

Vitaminy, proteiny i minerální látky dovedou kůži zjemnit, zvláčnit a hydratovat. Minerály obsažené ve velbloudím mléce obnovují kožní buňky, mléčný tuk zase kůži promašťuje.

Mléko dokáže pokožku osvěžit i očistit, zatočí s hrubou kůží a má blahodárný vliv například na spáleniny od sluníčka nebo různé vyrážky.

Blahodárný vliv velbloudího mléka

Velbloudí mléko patří mezi mléčné výrobky, které obsahují vysoké procento důležitých sloučenin pro zdraví a mnoho lékařských studií potvrdilo, že pomáhá zlepšit zdraví ve velkém měřítku.

Lékaři a odborníci na zdravotní péči potvrzují, že velbloudí mléko je jedním z nejlepších mlék, které pomáhají obnovit a posílit zdraví pokožky, protože je bohaté na bílkoviny a zdravé tuky vhodné pro všechny typy pleti, kromě vitamínů bojujících proti předčasnému stárnutí.

Odborníci na péči o pleť doporučují smíchat velbloudí mléko s přírodními pleťovými maskami, jako je jogurt, med, lupina apod., a nanést na pleť alespoň hodinu, poté pleť omýt vlažnou vodou.

 • Velbloudí mléko pomáhá napínat a posilovat pokožku.
 • Pomáhá stimulovat tvorbu kolagenu v pleti a redukuje vrásky.
 • Obsahuje velké množství sloučenin, které chrání pokožku před vážnými problémy s rakovinou kůže.
 • Zvyšuje lesk pokožky.
 • Pomáhá čistit pokožku od bakterií a mikrobů.
 • Působí na sjednocení tónu pleti.
 • Hydratuje pokožku z jejích vnitřních vrstev.
 • Chrání před vysušením pokožky a jemnými vráskami kolem úst a očí.
 • Pomáhá předcházet pupínkům a pupínkům.
 • Chrání pokožku před spalujícím sluncem.
 • Peeling pleti a zesvětlení její barvy.

Výhody kokosu

Kokos je jedním z přírodních plodů, který díky svému bohatému složení mnoha přírodních prvků, vitamínů a minerálů, má antioxidační vlastnosti, chrání před mnoha nemocemi a různými zdravotními problémy včetně estetických a výživových problémů. Ochranný faktor z mnoha Je to vážné onemocnění a kokosové ořechy se pěstují v Indii, Brazílii, Thajsku, Mexiku a Vietnamu.

Je považován za jeden z nejsilnějších přírodních antioxidačních prvků, což z něj činí preventivní faktor pro známky stárnutí pleti nebo předčasného stárnutí a doprovodných vrásek, linek a klikatých míst, protože ji chrání před škodlivými radikály a před dehydratací, která zvyšuje pravděpodobnost vysušuje a pomáhá ji výrazně hydratovat. Chrání pokožku před spálením slunečním zářením včetně ultrafialových paprsků a jinými drobnými popáleninami, zabraňuje vzniku pupínků a jizev a pomáhá zbavit se jejich následků, což z něj činí základní složku mnoha přírodních směsí a receptur na péče o kůži.Translate »