Dárkový poukaz

Masáž zad a šije
a 30 minut wellness zdarma

Masáž zad a šije , Při této masáži jsou použity speciální techniky zaměřené na celou plochu zad, včetně ramen a samozřejmě problematickou bederní a křížovou oblast.

30 minut: 699 Kč
60 minut: 1 199 Kč
Terapeutická masáž - masáže praha 4

O masáži

Masáž zad a šije , Při této masáži jsou použity speciální techniky zaměřené na celou plochu zad, včetně ramen a samozřejmě problematickou bederní a křížovou oblast. Používáme specifické oleje zaměřené na oblast zad, krku a ramen, uvolňují napětí a pomáhají zklidnit napjaté, bolavé svaly, které jsou důsledkem opotřebení nebo nesprávného držení těla. Tato masáž působí tlakem na svaly, aby se zvýšil průtok kyslíku v krvi a uvolnily se toxiny z namáhaných oblastí.Pokud se cítíte napjatí nebo máte bolesti, masážní terapie vám může pomoci cítit se lépe. Má spoustu fyzických a duševních výhod, včetně úlevy od bolesti a relaxace.

Jedná se o tradiční masáž zad, šíje a ramen, která stimuluje krevní oběh a zlepšuje kožní a svalový tonus a zároveň zklidňuje napjaté a unavené svaly. Tahy masáže uvolňují jednotlivé svaly a kopírují pohyby oběhového systému. Celkový zážitek eliminuje psychické napětí.Toto ošetření se zaměřuje na oblast těla, která je pro většinu lidí problematickým místem. Krk a ramena jsou oblasti, kde máme tendenci zadržovat napětí a stres. Trvalé držení těla, jako je celodenní sezení u stolu nebo počítače, kojení nebo nadměrný emoční stres, mohou přispět ke svalovému napětí a ztuhlosti kloubů. Neléčené může mít za následek bolesti krku, hlavy nebo migrénu.

Benefity a účinky masáže

  • Snižuje bolest a napětí v oblastech hlubokého napětí, jako jsou záda, krk a ramena.
  • Zabraňte rozvoji bolestí hlavy a migrény.
  • Zlepšená cirkulace krve a odtok lymfy z horní části těla.
  • Skvělý způsob, jak se zbavit stresu a zlepšit pocit pohody.

Kromě masáže při bolestech zad je důležité hodně odpočívat, aby se vaše svaly zotavily. Pokud zvedáte hodně těžkých břemen, snažte se na pár dní, pokud je to možné, odpočívat. Sledujte také své držení těla, zejména při sezení a zvedání, protože to může být velkým přispěvatelem k bolestem zad. Po masáži zůstanete dobře hydratovaní, pomůže to posílit účinky masáže. Léky proti bolesti lze použít ve spojení s masáží, ale nemělo by se na ně spoléhat a při dlouhodobém používání může způsobit problémy.Translate »